Oprogramowanie dedykowane

Oprogramowanie na zamówienie to jeden z naszych kluczowych obszarów kompetencji. Od wielu lat projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy  stabilne i nowoczesne aplikacje dedykowane dla uczelni, instytucji publicznych i podmiotów gospodarczych. Zajmujemy się budową rozwiązań dedykowanych dla każdej branży, dostosowując narzędzia IT do konkretnych potrzeb i celów. Nasze rozwiązania są szczegółowo dopracowane, co zapewnia wysoką efektywność i optymalizację procesów. Pomagamy również nowopowstałym firmom (startupom), przekształacają ich pomysły w gotowy produkt. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie w budowaniu niestandardowych aplikacji, umożliwa nam wykonanie z dowolną funkcjonalnością.

Etapy powstawania oprogramowania

Krok po kroku

Jeden

Pierwszy etap

Analiza potrzeb

Pierwszy etap rozpoczynamy od analizy biznesowej i analizy wymagań oprogramowania. Zapoznajemy się z działalnością klienta, jego branżą, celami jakie chce osiągnać i staramy się dobrać jak najbardziej odpowiednie rozwiązania. Określamy budżet i harmonogram prac. Bardzo ważne jest określenie priorytetów, celów które muszą zostac osiagnięte w pierwszej kolejności, i te ktore moga zostać zrealizowane w późniejszej fazie projektu.

Dwa

Projektowanie aplikacji

Na tym etapie nasz zespół specjalistów bazując na przeprowadzonej analizie, przygotowuje koncepcję działania dedykowanego oprogramowania. Powstaje opis funkcjonalności aplikacji, opracowane zostają interfejsy użytkowików, panelu administracyjnego. Wszystkie powyższe prace powstają w ścisłej współpracy z klientem, dzięku czemu oferowane przez nas rozwiązania odznaczają sie wysoką efektywnością.

Drugi etap

Trzy

Trzeci etap

Programowanie

Na tym etapie zaczynam "budować" aplikację. Nasi programiści to wysoce wykwalifikowani spesjaliści z wieloletnim doświadczeniem na rynku IT.  Technologie na jakich bazujemy to:

Cloud Server with Linux Debian

PHP - MVC (Model View Controller) with CodeIgniter
HTML5
JS JQuery
CSS Bootstrap

MySQL DataBase

Code repository GIT

Cztery

Testowanie

 W celu wyeliminowania błędów czy niezgoności z założeniami projektu przeprowadzane są testy oprogramowania. Sprawdzeniu podlegają funkcjonalności systemu, jego wygląd, następnie przechodzimy do testowania poprawnego działania aplikacji.

Czwarty etap

Pięć

Piąty etap

Wdrożenie

Na tym etapie następuje uruchomienie i przekazanie oprogramowania klientowi.

Sześć

Utrzymanie i rozwój

Współpracę z klientem nie kończymy na wdrożeniu gotowego rozwiązania. Oferujemy również utrzymanie aplikacji i jej rozwój wraz z nowymi potrzebami klienta.

Szósty etap

Korzyści dedykowanego oprogramowania

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb

Systemy dedykowane daje większe możliwości dopasowania do istniejących systemów i procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Po wnikliwej analizie potrzeb klienta, jesteśmy w stanie dostarczyć klientowi narzędzia, które zapewnią realizację celów i spełnią oczekiwania konkretnej grupy odbiorców.

Lepsza integracja z innymi systemami

Aplikacje na zamówienie o wiele łatwiej zintegrować z innymi systemami zewnętrznymi. Dlatego jeśli firma korzysta już z pewnych rozwizań informatycznych warto zainwestować w aplikacje dedykowane. Niektóre rozwiązania "półkowe" nie dają możliwości integracji z systemami zewnętrznymi.

Większe zabezpieczenie przed atakami

Rozwiązania "półkowe" korzystają z powszechnie stosowanych rozwiązań i oferują podstawowe zabezpieczenia, przez co ich uzytkownicy moga być narażeni na większą ilość cyberataków. Tworząc dedykowane oprogramowanie jesteśmy w stanie zaproponować dodatkowe indywidualne zabezpieczenia systemu.

Rozwiązanie oparte na najnowszych technologiach

Oprogramowanie dedykowane daje możliwość korzystania z najnowszych rozwiązań technologicznych obecnych w danym czasie na rynku.

Łatwy rozwój i modernizacja oprogramowania

Aplikacje dedykowane umozliwiają łatwą i szybką rozbudowę o dodatkowe moduły na dowolnym etapie życia aplikacji.  Czasem zmiany wymuszone są zmianami zachodzącymi w przedsiębiorstwie, czasem dyktują je zmieniający się rynek i potrzeby użytkowników.

Większa przewaga nad konkurencją

Systemy dedykowane umożliwia zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki czemu dostarczone rozwiązania cechują się wysoką optymalizacją procesów biznesowych.

Oprogramowanie dostosowane do Twoich potrzeb

Projektując aplikacje na zamówienie, korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, tworząc wydajne i dopracowane szczegółowo rozwiązania.  Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie w efekcie czego powstają aplikacje dopasowane do potrzeb i celów klienta. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie stworzyć aplikacje od podstaw, począwszy od analizy zapotrzebowania, projekt i wdrożenie rozwiązania po utrzymanie i rozwój.