Oprogramowanie dostosowane do potrzeb

Z sukcesem wdrażamy nasze rozwiązania zarówno w Polsce jak i za granicą. Tworzymy dedykowane oprogramowanie wspierające firmy z sektora prywatnego, uniwersytety i instytucje publiczne. Poniżej przedstawiamy przykładowe, zrealizowane przez nas projekty.

System zarządzania aplikacjami

College of Agriculture and Life Sciences logo

Dedykowane kompleksowe oprogramowanie do obsługi programów stażowych. Wspierające prace na każdym etapie od stworzenia aplikacji, zbierania danych po jego recenzję i utrzymanie. Rozwiązanie oparte na chmurze - dostęp poprzez przeglądarkę internetową.

System Powiadomień SMS, VOICE, e-mail

NYSEG logo

System automatycznych powiadomień o zagrożeniach wysyłany do osób/ firm znajdujących się na obszarze potencjalnego wystąpienia sytuacji kryzysowej. Dla zapewnienia najwyższej jakości, system wymusza od użytkowników cykliczną weryfikację danych kontaktowych.

Systemy CRM i ERP

identamelabels logo

System do automatyzacji procesu produkcji personalizowanych naklejek. Unikalne rozwiązanie usprawniające proces składania i obsługi zamówienia. System umożliwia generowanie szablonu naklejki, gotowego do druku wielkoformatowego - bez ingerencji pracowników. 

System zgodności

Acuclix logo

Dedykowane oprogramowanie umożliwiające wykrywanie i zapobieganie powstawania naruszeń i niezgodności z przepisami w prowadzonych kampaniiach marketingowych. Dostarczone narzędzia umożliwiaja sprawdzanie treści zarówno meteriałów przeznaczonych do druku, zamieszczonych online, jak i w social mediach.

System E-learningowy

Project Enable logo

Dedykowane oprogramowanie umożliwiające edukację zdalną. Portal zapewnia łatwy dostęp do materiałów edukacyjnych i szkoleniowych dla wielu użytkowników na raz. Strona www spełnia wytyczne Web Content Accessibility Guidelines, dzięki czemu jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych.

Systemy CRM I ERP

Orabrite logo

Unikatowy system umożliwiający tworzenie spersonalizowanych produktów promocyjnych, personalizacji produktów codziennego użycia.  Dedykowana aplikacja powstała dla dystrybutora produktów do higieny jamy ustnej majacego siedzibe w USA.

Dedykowany portal informacyjny

japan focus logo

Unikatowy portal zrzeszający ponad 1900 autorów piszących i publikujacych artykuły. Odwiedzalność portalu sięga 250 tys miesięcznie. Portal dla zarejestrowanych w systemie użytkowników wysyła kwartalniki.

System E-learningowy

curiosity creek logo

Dedykowany portal edukacyjny dla dzieci, zamówiony przez Dr. Marilyn P. Arnone z Syracuse University. Jego głównym zadaniem jest inspirowanie,rozbudzanie ciekawości u dzieci, i umożliwienie zdobycia umijetności które będą im potrzebne. Aby temu sprostać portal wyposażony został w wiele narzedzi online takich jak: generator opowiadań, generator puzli, gry edukacyjne dla dzieci.

Dedykowany portal edukacyjny

SCRLC logo

Dedykowany portal edukacyjny stworzony dla SCRLC - społeczności 500 bibliotek w USA. Głównym celem portalu jest promowanie nauki, współpracy i innowacji. Wykorzystywany w serwisie mechanizm do zarządzania kontami użytkowników, umożliwia sprawną komunikację i wymianę informacji.

System E-learningowy

The innovation desctination logo

Dedykowany portal edukacyjny zawierający ogromną bazę unikalnych i bezpłatnych zasobów związanych z innowacjami skierowanych zarówno dla dzieci i młodzieży jak i ich opiekunów. Serwis posiada bazę danych z możliwością przeszukiwania ponad 500 segmentów wideo z wywiadów z odnoszącymi sukcesy młodymi innowatorami.

Systemy zarządzania aplikacjami

MBG Cornell University logo

Dedykowane kompleksowe oprogramowanie do obsługi programów stażowych. Wspierające prace na każdym etapie od stworzenia aplikacji, zbierania danych po jego recenzję i utrzymanie. Rozwiązanie oparte na chmurze - dostęp poprzez przeglądarkę internetową.

Systemy zarządzania aplikacjami

Boyce Thompson Insitute logo

Dedykowane kompleksowe oprogramowanie do obsługi programów stażowych. Wspierające prace na każdym etapie od stworzenia aplikacji, zbierania danych po jego recenzję i utrzymanie. Rozwiązanie oparte na chmurze - dostęp poprzez przeglądarkę internetową.

Rozwiązania E-commerce

Scoville-Meno logo

Dedykowany serwis dla amerykańskiego sprzedawcy samochodów. Strona musiała spełniać unikalne wytyczne określone przez firmę Honda. Serwis umożliwia użytkownikom przeszukiwanie ofert samochodów nowych jak i używanych dostępnych w salonach. Dodatkową funkcjonalnością jest połączenie do zewnętrznej aplikacji umożliwiającej sprawdzenie historii samochodu po numerze VIN.

Systemy CRM i ERP

Clarity Connect logo

Kompleksowy system do zarządzania klientami, usługami oraz płatnościami w firmie. Bogata funkcjonalność zapewnia również obsługę procesu zgłoszeń reklamacyjnych. Dodatkowo w przypadku awarii firma ma możliwość wysyłania automatycznych powiadomień do swoich klientów. Wszystkie te funkcje dostępne są w jednym narzędziu co znacznie usprawnia zarządzanie firmą.

System dla zarządców nieruchomości

Landlords Association of Tompkins County logo

Unikatowy system stworzony na potrzeby stowarzyszenia właścicieli nieruchomości, oferujący zarządzanie członkostwem oraz dedykowaną stronę z różnymi poziomami dostępu do treści.  Dodatkowym bardzo przydatnym narzędziem jest portal z listą nieruchomości przeznaczonych do najmu. Co więcej dzięki generatorowi stron każdy z właścicieli może w łatwy i szybki sposób stworzyć indywidualną stronę dla swojego obiektu.

System Rekrutacyjny

Stebbins logo

Proste i skuteczne narzędzie do zarządzania procesem rekrutacji pracowników online. Automatyzuje prace zwiazane z poszukiwaniem kandydatów (generowanie i publikacje ogłoszeń) i doborem odpowiedniego kandydata na stanowisko (selekcja kandydatów na podstawie wymagań i umiejętności).

Rozwiązania E-commerce

Brent and Becky's logo

Dedykowane oprogramowanie do obsługi sprzedaży sadzonek i bylin kwiatów. Portal wyposażony został w narzędzia wspierające proces zamówień oraz proces kampanii reklamowych (newslettery). Dodatkową funkcjonalnością jest generator katalogów produktów, znajdujących się w ofercie sprzedaży.

Rozwiązania E-commerce

SHeffield's seed company logo

Zaawansowany i unikatowy system do obsługi sprzedaży nasion online. Na zlecenie jednego z największych dostawców nasion na świecie, powstał uniklany sklep internetowy, z rozbudowanym systemem zarządzania stanem magazynowym, oraz specyficznym kalkulatorem cen produktów.

Pomożemy Ci zrealizować Twój pomysł!

Jeśli chcesz dowiedziec się więcej, jesteś zainteresowany współpracą zapraszamy do kontaktu.