Poznaj nas bliżej

Celem naszego software house jest tworzenie wydajnych i szczegółowo dopracowanych systemów do zastosowania biznesowego. Oferujemy kompleksowe wykonanie, wdrożenie i utrzymanie unikatowych systemów informatycznych. Wieloletnia wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam na śmiałą realizację nietypowych projektów odznaczających się wykorzystaniem najnowszych trendów Internetu. Nasze usługi kierujemy głównie do firm i instytucji, które poszukują dedykowanych rozwiązań z niestandardową funkcjonalnością. Naszą działalność jako agencja interaktywna skupiamy na projektowaniu i tworzeniu stron internetowych w taki sposób, by doświadzczenia z ich użytkowania były jak najlepsze.

Dbamy o ciągły rozwój i wysoki standard świadczonych przez nas usług. Dokładamy wszelkich starań aby nasze systemy informatyczne były niezawodne, bezpieczne i gwarantowały doskonały user experience.

Od dawna współpracujemy z wieloma instytucjami państwowymi, uczelniami czy podmiotami gospodarczymi prowadzącymi działalność na terenie Europy jak i USA. Z radością stwierdzamy, że nasze działania rozwijają się w wieloletnią współpracę. Nasi klienci cenią nasze usługi za wysoką jakość, terminowość i niezawodność.

15 lat na rynku

Ponad 15 lat doświadczenia na rynku usług IT

311  projektów

Z powodzeniem zrealizowaliśmy ponad 311 projektów

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Funkcje systemu

Kontrola dostępu do zawartości i funkcji

Dbająć o bezpieczeństwo danych nasze rozwiązania zapewniają pełną kontrolę dostępu do treści i funkcji oprogramowania. Nadawanie użytkownikom określonych uprawnień odbywa się poprzez przypisanie im określonych ról w systemie. Dodatkowo w przypadku danych newralgicznych dane przechowywane w bazie mogą zostać zaszyfrowane z wykorzystaniem klucza szyfrującego.

Dwuetapowe logowanie

Umożliwiamy wprowadzenie dwuetapowej weryfikacji podczas logowania do systemu. Użytkownik podczas logowania proszony jest oprócz podania loginu i hasła specjalnego kodu, wysyłanego w postaci sms-a bądź maila.

VPN Virtual Private Network

Na życzenie klienta  możemy również zaoferować połączenia VPN. Jest to dodatkowa forma ochrony poprzez szyfrowanie danych i ochronę adresu IP.

W przypadku przechwycenia danych przez osobę do tego niepowołaną, danych i tak nie będzie można rozszyforwać.

Szyfrowane łącza SSL

Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji przesyłanych danych  (np. wysyłanych za pomocą formularzy kontaktowych). Uniemożliwia to przechwycenie danych badź nieuprawnioną ich modyfikację. Certyfikat potwierdza wiarygodność strony, i zapewnia im użytkownikom bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo infrastuktury

Korzystając z OVH Public Cloud, oraz serverów dedykowanych OVH, mamy pewność iż dane na nich hostowane są bezpieczne. OVH wdraża politykę bezpieczeństwa systemów informacyjnych oraz spełnianie wymagań poszczególnych norm i certyfikacji (certyfikacja PCI-DSS, certyfikacja ISO/IEC 27001, atesty SOC 1 TYPE II i SOC 2 TYPE II, etc.).

Zgodność z WCAG 2.1 i PCI Compliant

Z sukcesem zrealizowalaiśmy projekty dla instytucji publicznych gdzie jednym z wymogów było zachowanie zgodności z WCAG 2.1. Posiadamy równiez doświadczenie we wdrożeniu oprogramowania które spełnia wymogi PCI Compliant.

Najnowsze technologie

Stosujemy najnowsze technologie. Ciągle pracujemy nad rozwojem naszego oprogramowania, staramy się śledzić nowości technologiczne na rynku i wykorzystywać je w naszych projektach zapewniająć najwyższą jakość i efektywność.

         amazon web services APACHE logo             OVHcloud logo          ORACLE logoMySQL logoGitHub logo

JS logoHTML logoCSS logojQuery logo    php logo      Dropbox logo       Microsoft Azure logo

            Google Cloud logo       Google Drive logo 

Nasze produkty

Poznaj nasze gotowe rozwiązania, z których z zadowoleniem korzystają nasi klienci.

Pomożemy Ci zrealizować Twój pomysł!

Jeśli chcesz dowiedziec się więcej, jesteś zainteresowany współpracą zapraszamy do kontaktu.