Praca w trybie home office

Grupa Datamomentum od 15 lat prowadzi działalność w Polsce oraz w Stanie NY w USA. Większość naszych pracowników pracuje zdalnie z wykorzystaniem naszego autorskiego oprogramowania. Wielu naszych klientów już doceniło nasze rozwiązania i wykorzystuje nasze wieloletnie doświadczenie i oprogramowanie do pracy zdalnej w trybie home office

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy rozwiązania i procedury, które są skuteczne i przynoszą wysoką efektywność całego zespołu. Sprawdź w jaki sposób na co dzień radzimy sobie z pracą zdalną i jak możemy Ci pomóc w zorganizowaniu i utrzymaniu efektywnej pracy zdalnej w twojej firmie.

Jak zorganizować pracę zdalną - skuteczne rozwiązania IT

Krok po kroku

logo narzędzia, chat, użytkownik i tryby

Zapewnienie stałej komunikacji

W systemie pracy zdalnej bardzo ważna jest stała komunikacja zarówno pomiędzy pracownikami firmy jak i z klientami. Aby osiągnąć odpowiednie efekty stosujemy autorskie sprawdzone i optymalne narzędzia do komunikacji wewnętrznej. Oprócz powyższych rozwiązań proponujemy wdrożenie wybranych i sprawdzonych rozwiązań komercyjnych do: rozmów głosowych, chatów, wideokonferencji, rozmów z klientem. My od lat z powodzeniem stosujemy sprawdzone i wybrane rozwiązania. Skontaktuj się z nami albo zadzwoń aby porozmawiać o szczegółach.

Baza klientów online

Przenieś swoją bazę klientów do chmury, zapewniając mobilność i dostępność do informacji z każdego miejsca dla każdego twojego pracownika. W sposób zdalny zarządzaj relacjami z klientami, dodawaj notatki, planuj kontakt z wybranym klientem (za pomocą sms-a, maila czy wideo rozmowy). Dzięki nam wszystkie kontakty będą zlokalizowane w jednym miejscu, a nasze oprogramowanie wyeliminuje ludzkie pomyłki takie jak brak udzielenia odpowiedzi na ważne dla klienta pytanie.

ikona telefonu, listu i lokalizacji

logo uzytkownika, chatu i dokumentu

Elektorniczny obieg dokumentów

Współdzielenie dokumnetów i plików pomiędzy pracownikami jest kluczowe. Nasze sprawdzone oprogramowanie rozwiązuje wszystkie problemy związane z współdzieleniem zasobów. Wykorzystujemy zgodnie z wybraną przez klienta opcją przestrzeń w naszej chmurze, w chmurze Google oraz również chmurze Dropbox. Każde z powyższych rozwiązań ogranicza dostęp do danych bazując na użytkownikach przypisanych do nich rolach oraz powiązanych z nimi uprawnieniami. Wszystkie pliki są bezpieczne a dostęp do nich rejestrowany. Umożliwiamy również szyfrowanie plików i danych za pomocą silnego klucza o długości RSA-2048 bit.

Obsługa zgłoszeń online

W trybie pracy zdalnej bardzo ważna jest organizacja pracy, oraz jej efektywność. Nasze autorskie rozwiązanie "Zarządzanie projektami" które używamy od ponad 14 lat dzieli prace na zgłoszenia klientow oraz zadania pracowników. Każde zgłoszenie jak i zadanie przydzielane jest konkretnym pracownikom, nadawane są priorytetety oraz statusu wykonania. Do każdego zadania jak i zgłoszenia możemy dodawać komentarze, oraz załączać pliki. Dzięki temu zyskujemy nie tylko transparentność pracy ale i pełną kontrolę nad zaawansowaniem prac. Możemy w łatwy sposób sprawdzić kto realizuje jakie zadania i w systuacji nierównomiernego rozłożenia prac, przesunąć zadania między jednym a drugim pracownikiem.

ikona kciuka w górę i osoby przy komputerze

Nasze rozwiązania do pracy zdalnej zapewniają

Zarządzanie zgłoszeniami i zadaniami

W celu zapewnieia sprawnej i efektywnej pracy calego zespołu wykorzystujemy task managera. Z kluczwych funkcji programu możemy wymienić:

 • Zarządzanie zgłoszeniami od klientów online
 • Zarządzanie listą zadań dla kazdego pracownika na każdy dzień
 • Przypomnienia o zaległych i bierzących zadaniach
 • Raporty z wykonanych zadań i zgłoszeń

Repozytorium plików

Rozwiązania chmurowe umożliwiają  nieograniczony dostęp do danych i usług z dowolnego miejsca. Dodatkowo co bardzo ważne Chmura zapewnia skalowalność. Jeśli potrzebujesz dodatkowo 20TB przestrzeni nie stanowi to problemu. Nasze rozwiązanie współpracuje z :

 • Dedykowana prywatną chmura,
 • Google Drive
 • Dropbox

W celu zapewnienia jeszczę większego bezpieczeństwa danych możemy również ograniczyć dostęp za pomocą szyfrowanego połączenia VPN.

Raportowanie prac

Aby efektywnie zarządzać i optymalnie wykorzystywać dostępne zaosby potrzebujemy szczegółowych informacji. Dzięki raportom generowanym przez system osoba zarządzajaca ma łatwy dostęp do najważniejszych informacji takich jak:

 • Lista zadań w systemie, wraz ze stopniem ich realziacji,
 • Piorytety zadań,w raz z określeniem terminu realizacji,
 • Kto jest przypisany do jakiego zadania,
 • Ile czasu zajęło wykonanie danego zadania

Prowadź swój biznes bez ograniczeń

Praca zdalna nie jest oczywiście możliwa wszędzie, jednakże wszędzie tam gdzie mamy doczynienie z obiegiem dokumentów, komunikacją pomiędzy pracownikami i kontaktami z klientami możemy wykorzystać możliwości home office.